Znajdujesz się: Edufit / Meble przedszkolne / Regały / Regał - biblioteczka
Regał - biblioteczka

Biblioteczka / Regał na kółkach 2 w 1 Jawor - Małpka

kod: LM12602

Wielofunkcyjny regał, który może być używany jako biblioteczka lub miejsce do przechowywania artykułów plastycznych, gier i innych materiałów przedszkolnych. Biblioteczka / Regał na kółkach 2 w 1 podzielony jest na dwie części, w każdej z nich znajduje się odpowiednia ilość miejsca do przechowywania potrzebnych rzeczy. Każdą część można przesunąć na dowolne miejsce, dzięki zamocowanym kółkom. Dwa kółka z czterech posiadają hamulce, co umożliwia ustawienie szafki tam, gdzie jest aktualnie potrzebna. Kolorowe dekoracje na regale rozweselą przestrzeń w każdej klasie. Korpus jest wykonany z wysokiej jakości, laminowanej płyty wiórowej w odcieniu Jaworu. Oferujemy Państwu również Biblioteczkę / Regał na kółkach 2 w 1 bez dekoracji oraz w pojedynczej wersji.
Wymiary całkowite: 96 x 70 x 107 cm
Wymiary pojedyńczego regału: 48 x 70 x 107 cm

1 115,00 zł z VAT
Dostępność: do 30 dni
Ilość:
szt.
Wymień za punkty premiowe:
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI – FORMULARZ
Potrzebują Państwo pomocy w wyborze asortymentu, porady dotyczącej planowanego przetargu, mają Państwo do nas inne pytanie?

Prosimy o wybór z podanych możliwości oraz przesłanie do nas poniższego formularza. Nasi pracownicy skontaktują się z Państwem w ciągu 24 godzin.

Prosimy o podanie danych do kontaktu
Numer telefonu
E-mail