Znajdujesz się: Wprowadzenie / Formularz reklamacyjny

Formularz reklamacyjny

Złóż reklamację w kilku prostych krokach

W celu złożenia reklamacji wypełnij poniższy formularz:

NOWA REKLAMACJA

Dziękujemy Państwu za dokonanie zakupu produktów z naszej oferty.

Pragniemy podkreślić, iż dokładamy wszelkich starań w wybór produktów, tak aby odznaczały się one najwyższą jakością oraz pochodziły tylko od renomowanych producentów.

W razie stwierdzenia jakichkolwiek wad zakupionego u nas produktu, mają Państwo prawo do złożenia reklamacji, którą rozpatrzymy z należytą starannością oraz dokonamy stosownego zadośćuczynienia. 

Aby złożyć reklamację należy:

1) pobrać Formularz reklamacyjny (plik PDF) zamieszczony poniżej

2) wypełnić  Formularz reklamacyjny (UWAGA! nabiera on ważności w wypadku wypełnienia wszystkich wymaganych pól)

3) przesłać wypełniony Formularz reklamacyjny: za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres  biuro@edufit.pl, lub listownie na adres firmy: ul. Krakowska 9, 34 143 Lanckorona

Po zarejestrowaniu reklamacji, pracownicy naszej firmy będą się z Państwem kontaktowali, w celu uzgodnienia dalszej procedury reklamacyjnej. Każdorazowo będziemy starali się sprostać Państwa wymaganiom oraz przeprowadzić ten proces jak najsprawniej.

Szczegółowe informacje dotyczące serwisu gwarancyjnego mogą Państwo znaleźć w regulaminie naszej firmy, dostępnym na stronie internetowej pod poniższym linkiem: https://www.edufit.pl/regulamin-sprzedazy/ ,  w dziale VI.

Dokumenty do pobrania