Znajdujesz się: Wprowadzenie / Kontakt

O NAS

Szanowni Klienci,
 z przykrością pragniemy poinformować, że działalność naszego e-sklepu została zakończona. 
Wszelkie pytania proszę kierować do działu obsługi Klienta poprzez
Przepraszamy za powstałe niedogodności.


Witamy na stonie firmy EduFit. Zajmujemy się wyposażeniem przedszkoli. Nasz zespół to ludzie pełni pasji i zaangażowania w poszukiwanie praktycznych rozwiązań oraz najwyższej jakości produktów przeznaczonych dla dzieci w wieku przedszkolnym. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu firmy ART-MEB, działającej z powodzeniem od 2001 roku. ART-MEB jest docenianym w całej Europie producentem mebli, w tym przede wszystkim przeznaczonych do użytku  przez najmłodszych. 

W przygotowanej przez nas ofercie, znajdziecie Państwo wszystko to, co pozwoli Naszym Pociechom radośnie się rozwijać! Jest to również doskonałe narzędzie pomocne przy wyposażaniu przedszkoli, klubów malucha i innych punktów opieki i edukacji dla dzieci. Produkty przeznaczone są głównie dla dzieci w wieku 3-8 lat, ale w ofercie znajdziecie Państwo również produkty, z których mogą korzystać milusińscy z innych przedziałów wiekowych. Wśród nich dziecięce mebelki, produkty rozwijające wyobraźnię dziecka, zdolności manualne, małą i dużą motorykę i wiele innych. Oferowane produkty pomogą wesprzeć procesy dydaktyczne, uatrakcyjnią zajęcia i staną się inspiracją do zabawy i rozwoju opartego na wielozmysłowym poznawaniu świata przez najmłodszych.

Mając na uwadze, iż z oferowanych przez nas produktów korzystają Nasi najmłodsi, priorytetem firmy jest jakość oraz bezpieczeństwo. Wszystkie produkty pochodzą od renomowanych firm, wytwarzane są z surowców najwyższej jakości i dają gwarancję bezpieczeństwa, przy zachowaniu atrakcyjnej ceny.

Jako nasi klienci, mają Państwo możliwość zostać członkiem Klubu EduFit, gdzie czeka na Was system punktowy uzależniony od kwoty zakupu i wiele innych promocji, które dodatkowo uprzyjemnią Wasze zakupy. Przystąpienie do programu odbywa się automatycznie już przy pierwszym zamówieniu, co pozwala czerpać profity już od pierwszych chwil z nami.

Chcąc zasięgnąć dodatkowej informacji, możecie Państwo przesłać zapytanie drogą mailową lub skontaktować się telefonicznie z naszymi pracownikami, którzy postarają się sprostać Waszym oczekiwaniom i chętnie przyjdą z pomocą.

Życzymy udanych zakupów i wspaniałych chwil z naszymi produktami.

                                                                                                                                                                                                                     Zespół EduFit

 


 

E-mail: biuro@edufit.pl

EduFit Sp. z o.o.

ul. Skośna 12

30-383 Kraków


REGON: 122635698    NIP: PL6762457899
Nr konta: 13 1240 4197 1111 0010 7274 7622 Bank Pekao SA